Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Made in Orzysz. Kiedy niemożliwe staje się możliwe… - 2015

Realizowany przez:

Dom Kultury w Orzyszu

Cel:

: Celem głównym jest przełamywanie barier w myśleniu i działaniu pomimo specyfiki środowiska lokalnego oraz rozwój twórczy i społeczny uczestników warsztatów lutniczych Made In Orzysz

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku 13-19 lat mieszkająca w Orzyszu i jego okolicach

Opis projektu:

Tematem wiodącym jest gitara elektryczna, ujęta w pełnym wachlarzu odsłon: jako produkt rzemieślniczy, narzędzie wyrazu twórczego i rozwoju własnej osobowości oraz bodziec inspirujący uczestników i publiczność. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach: lutniczych, z psychologiem, plastycznych. Młodzi zaprojektują i wykończą korpusy gitarowe, wykonają performance na scenie oraz stworzą stoisko gitarowe. Świętowaniem projektu będzie koncert uczestników na dużej scenie w trakcie Dni Orzysza. Efektem półrocznej pracy uczestników projektu będzie zaprezentowany przed całą społecznością miasta i gminy Orzysz.

Budżet projektu: 15 520 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Dom Kultury w Orzyszu

Miejscowość: Orzysz

Ulica, nr domu i lokalu: Wojska Polskiego 5

Kod pocztowy i Poczta: 12-250 Orzysz

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: piski

Adres strony internetowej: http://www.dkorzysz.pl/

Made in Orzysz. Kiedy niemożliwe staje się możliwe…

Rynek 3, 12-250 Orzysz, Polska

Więcej