Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Strachy na wróble – projekt modelowy - 2015

Realizowany przez:

Podkarpackie Centrum Hipoterapii

Cel:

Celem projektu jest opracowanie i opisanie metodyki działań, mających na celu aktywizację grup i środowisk młodzieżowych, w ramach publikacji adresowanej do młodzieży, osób dorosłych pracujących z młodzieżą i organizacji oraz instytucji, które poszukują nowatorskich, sprawdzonych sposobów pracy z młodzieżą z wykorzystaniem lokalnego potencjału przyrodniczo-kulturowego podczas działań w przestrzeni publicznej.

Odbiorcy projektu:

Realizatorami projektu będzie kilkuosobowy zespół złożony z nauczycieli, animatorów, przedstawicieli organizacji pozarządowych, wolontariuszy, władz lokalnych oraz młodzieży.

Opis projektu:

Publikacja Strachy na wróble jest opracowaniem i opisaniem metod działania, które zmierzają do aktywizacji grup i środowisk młodzieżowych. Materiał jest przygotowywany na podstawie doświadczeń zdobytych podczas realizacji projektu pod takim samym tytułem. Projekt realizowany jest przez zespół redakcyjny. Grupa opracowuje publikację oraz plan jej rozpowszechnienia. Ponadto uczestnicy spotkań zdobędą odpowiednią wiedzę w jaki sposób wdrażać w swoim środowisku podobne inicjatywy, natomiast Podkarpackie Centrum Hipoterapii nawiąże współpracę z innymi organizacjami, pozyska nowych partnerów, nowe doświadczenia oraz wzmocni się pozytywny wizerunek i rozpoznawalność w regionie.

Budżet projektu: 20 430 zł

Dotacja: 15 000 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Projekty Modelowe

Podkarpackie Centrum Hipoterapii

Miejscowość: Błażowa

Ulica, nr domu i lokalu: Armii Krajowej 30

Kod pocztowy i Poczta: 36-030 Błażowa

Województwo: podkarpackie

Powiat: rzeszowski

Adres strony internetowej: www.pchip.org.pl

Strachy na wróble – projekt modelowy

Armii Krajowej 21, 36-030 Błażowa, Polska

Więcej