Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Otwieramy młodzieżowe laboratoria nauki. - 2015

Realizowany przez:

Fundacja Generator Inspiracji

Cel:

Celem projektu będzie upowszechnienie idei i metodologii funkcjonowania projektu Młodzieżowego Laboratorium Nauki.

Odbiorcy projektu:

40 przedstawicieli 20 różnych instytucji i organizacji, mających swoją siedzibę w województwach podkarpackim i lubelskim.

Opis projektu:

Projekt będzie prezentował, jak doszło do uruchomienia laboratorium, jakimi metodami pracowali uczestnicy, jak doszło do powstania efektów projektu. Zorganizowane zostanie szkolenie dwóch grup z 20 różnych instytucji, mających swoją siedzibę w województwach podkarpackim i lubelskim. Z tej grupy wyłonionych zostanie co najmniej 2 organizacje (po jednej w danym województwie), które utworzą laboratoria nauki. Organizacje które zdecydują się na udział w projekcie będą mogły wziąć udział w konkursie na mikro dotację na rozwój laboratorium. Organizacje będą wspierane poprzez konsultacje z wykorzystaniem nowych technologii oraz przez wizyty studyjne w nowo otwartych laboratoriach młodzieży, która tworzyła MLN. Planowane jest także włączenie także do pomocy studentów – wolontariuszy z Programu PROJEKTOR – wolontariat studencki, którzy mogliby współpracować z młodzieżą w laboratoriach.

Budżet projektu: 27 200 zł

Dotacja: 20 000 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Projekty Modelowe – Replikacje

Fundacja Generator Inspiracji

Miejscowość: Futoma

Ulica, nr domu i lokalu: Futoma 168

Kod pocztowy i Poczta: 36-030 Błażowa

Województwo: podkarpackie

Powiat: rzeszowski

Adres strony internetowej: –

Otwieramy młodzieżowe laboratoria nauki.

Futoma 105, 36-030, Polska

Więcej