Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

My dla Młodych- Młodzi dla Nas - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Przyszłość Kotlina

Cel:

Celem forum jest stworzenie przestrzeni do dyskusji na temat środowiska w którym żyjemy, zbadanie możliwości, słabych i mocnych stron i pokazanie działań realizowanych na rzecz młodych ludzi w środowisku lokalnym

Odbiorcy projektu:

przedstawiciele NGO z powiatów jarocińskiego, pleszewskiego, sołtysi, radni, władze Gminy Kotlin, dyrektorzy placówek szkolnych, rodzice i osoby pracujące z młodzieżą -policjanci, pracownik socjalni, animator kultury.

Opis projektu:

Forum będzie promowane na stronie Urzędu Gminy, profilu społecznościowym, w lokalnej prasie oraz w gazecie internetowej – która obejmie patronat medialny nad wydarzeniem, Patronat honorowy obejmie Wójt Gminy Kotlin, ogłoszenia zostaną umieszczone na stronie ngo.pl, zostaną wysłane imienne zaproszenia dla instytucji, szkół, placówek, świetlic, zostaną przygotowane gadżety, smycze, torby płócienne, kubki. Promocją forum zajmą się uczestnicy projektu Równać Szanse.

Budżet projektu: 7 800 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Fora Lokalne

Stowarzyszenie Przyszłość Kotlina

Miejscowość: Kotlin

Ulica, nr domu i lokalu: Powstańców Wielkopolskich 3

Kod pocztowy i Poczta: 63-220 Kotlin

Województwo: wielkopolskie

Powiat: jarociński

Adres strony internetowej: –

My dla Młodych- Młodzi dla Nas

Poznańska 24, 63-220 Kotlin, Polska

Więcej