Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

II Lokalne Forum w Makowie Mazowieckim – Nasza Młodzież, Nasza Przyszłość, Dajmy im szanse. - 2015

Realizowany przez:

Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowieckim

Cel:

Głównym celem projektu jest przedstawienie, omówienie i zebranie uwag odnośnie diagnozy środowiska lokalnego pod kątem sytuacji młodzieży oraz powołanie zespołu do opracowania strategii na rzecz młodzieży w Makowie Mazowieckim.

Odbiorcy projektu:

Władze samorządowe, radni, dyrektorzy szkół gimnazjalnych i średnich, przedstawiciele nauczycieli, organizacji pozarządowych, parafii, pracownicy, miejskiej biblioteki publicznej, ZHP, MOPS, Policji i Straży Pożarnej, lokalni liderzy, zespół opracowujący diagnozę oraz partnerzy.

Opis projektu:

Informacje o realizowanym zadaniu będą umieszczone na stronie internetowej Miejskiego Domu kultury, Urzędu Miasta, partnerów, profilach społecznościowych, lokalnych mediach, Planujemy wydruk plakatów z informacją o planowanych działaniach w ramach przygotowania do Forum – na początku plakaty i matryce (szablony) graffiti skierowane do młodzieży by dać im sygnał, że działania zaczynamy od nich, natomiast później pojawią się plakaty informujące już o samym Forum. Zastaną rozesłane zaproszenia i informacje o forum do instytucji i organizacji działających na rzecz młodzieży, w tym uczestników I Forum.

Budżet projektu: 10 950 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Fora Lokalne II

Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowieckim

Miejscowość: Maków Mazowiecki

Ulica, nr domu i lokalu: Moniuszki 2

Kod pocztowy i Poczta: 06-200 Maków Mazowiecki

Województwo: mazowieckie

Powiat: makowski

Adres strony internetowej: –

II Lokalne Forum w Makowie Mazowieckim – Nasza Młodzież, Nasza Przyszłość, Dajmy im szanse.

Moniuszki 70, 06-200 Maków Mazowiecki, Polska

Więcej