Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Chcemy- mieć będziemy! - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Grzegorzewskiej

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez uczestników umiejętności społecznych takich jak zjednywania sobie lokalnej społeczności, a także umiejętności komunikacyjnych poprzez zachęcenie władz lokalnych do tego, aby w Barłogach powstało miejsce spotkań dla młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Grupa 9 młodych ludzi w wieku 14-17 lat z Barłogów i okolic.

Opis projektu:

W ramach projektu Młodzież przekonuje władze lokalne do tego, aby powstało miejsce spotkań dla młodzieży – miejsce, w którym będą mogli się integrować i wspólnie spędzać czas, gdzie byłaby możliwość m.in. dbania o sprawność fizyczną, organizowania różnych eventów i konkursów. Uczestnicy samodzielnie je projektują, po wcześniejszych krótkich warsztatach prowadzonych przez studenta architektury. Młodzi wykonują makietę, opracowują logo miejsca, ulotki, plakaty i koszulki projektowe. Następnie zapraszają na oficjalne spotkanie Przewodniczącego Rady Gminy Grzegorzew. W trakcie spotkania starają się dowiedzieć, jakie są możliwości wpłynięcia na życie gminy, a także wyrażają swoją chęć uczestnictwa w sesji gminnej. Organizują również spotkania z mieszkańcami pt. „Wyjście z szafy!”, gdzie publicznie przedstawiają swój pomysł, pokazują makietę i zaczynają przekonywać mieszkańców gminy do poparcia ich propozycji. Młodzież promuje się poprzez prowadzenie fanpage’a na portalu Facebook przez cały okres trwania projektu.

Budżet projektu: 2 081 zł

Dotacja: 1 900 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Konkurs dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Grzegorzewskiej

Miejscowość: Grzegorzew

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 23

Kod pocztowy i Poczta: 62-640 Grzegorzew

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kolski

Adres strony internetowej: –

Chcemy- mieć będziemy!

Szkolna 13, 62-640 Grzegorzew, Polska

Więcej