Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Z Byczyny do Doliny Krzemowej jest blisko … ! - 2016

Realizowany przez:

Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe „TARCZA”

Cel:

Celem projektu jest poznanie mocnych i słabych stron młodzieży, zwiększenie ich wiary we własne możliwości oraz rozwój ich umiejętności planowania.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 gimnazjalistów z Byczyny i okolic.

Opis projektu:

Uczestnicy projektu biorą udział w zajęciach, które pozwalając odkryć ich talenty, rozwijają ich umiejętności przedsiębiorcze i pomagają napisać własną ścieżkę rozwoju. Ponadto w ramach projektu młodzi mogą poznać swoje możliwości podczas warsztatów z planowania przestrzennego i układania kostki Rubika, warsztatów z robotyki, a także na zajęciach pozwalających poznać odpowiednie angielskie słownictwo specjalistyczne. Młodzież spotyka się z przedstawicielami Urzędu Miejskiego i Urzędu Marszałkowskiego aby porozmawiać o zdolnościach i cechach osoby przedsiębiorczej. Dzięki wszystkim zajęciom i spotkaniom, a także przygotowaniu quizu językowego, uczestnicy postarają się napisać własną ścieżkę rozwoju.

Budżet projektu: 9 699 zł

Dotacja: 7 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe „TARCZA”

Miejscowość: Polanowice

Ulica, nr domu i lokalu: Polanowice 92

Kod pocztowy i Poczta: 46-220 Byczyna

Województwo: opolskie

Powiat: kluczborski

Adres strony internetowej: http://bso.tarcza.info

Z Byczyny do Doliny Krzemowej jest blisko … !

Polanowice 40, 46-220, Polska

Więcej