Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Czarno to widzę… - 2016

Realizowany przez:

Bieszczadzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Besida

Cel:

Celem jest aktywizacja oraz integracja młodzieży poprzez wspólne osiąganie wyznaczonych celów oraz rozwijanie kompetencji uczestników, a także poznanie własnego środowiska oraz dostrzeganie istniejącego tam potencjału.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych osób w wieku od 13 do 17 lat zamieszkujących gminę Czarna.

Opis projektu:

Osią projektu jest film. W ramach zajęć młodzież na nowo odkrywa miejsce swojego zamieszkania. Wyszukuje atrakcyjne miejsca i obiekty w swojej miejscowości, a następnie utrwala je za pomocą krótkich nagrań. Powstają cztery filmy składające się ze scen przygotowanych przez każdego uczestnika. Filmiki tworzone przez młodych mają na celu promocję gminy. W ramach projektu regularne odbywają się regularne spotkania całej grupy, podczas których dyskutowane są tematy związane z planowanymi działaniami. Odbywają się dodatkowo warsztaty, wspomagające działania młodych. Młodzież ma też okazję na obserwację pracy profesjonalnej ekipy filmowej. Rezultaty ich pracy zostaną przedstawione na uroczystym zakończeniu projektu.

Budżet projektu: 8 860 zł

Dotacja: 6 700 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Bieszczadzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Besida

Miejscowość: Czarna Górna

Ulica, nr domu i lokalu: Czarna Górna 113

Kod pocztowy i Poczta: 38-710 Czarna Górna

Województwo: podkarpackie

Powiat: bieszczadzki

Adres strony internetowej: brak

Czarno to widzę…

Czarna Górna 82C, 38-710, Polska

Więcej