Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zwolnieni z teorii - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Podkarpacka Strefa Edukacji i Kultury Wstęp Wolny

Cel:

Celem jest rozwinięcie u młodzieży umiejętności pracy w zespole i skutecznej komunikacja, a także nauczenie ich pozyskiwania sojuszników poprzez stworzenie pokoju zagadek.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych osób w wieku od 13 do 16 lat z Dąbrówki i okolic.

Opis projektu:

Młodzi tworzą Pokój Zagadek PRL na podstawie historii udostępnionej bezpośrednio przez mieszkańców, informacji wyszukanych w archiwach oraz zaangażowania mieszkańców do wspólnych działań na rzecz swojej społeczności. Tworzą grę planszowych A tak dzisiaj na podstawie obserwacji i oceny własnej, a także w oparciu o informacje zdobyte od mieszkańców, władz, przedsiębiorców, organizacji społecznych itp. Uczestnicy realizują cele działając w zespołach. Zespoły projektowe czasami rywalizują ze sobą, zdobywając punkty za poszczególne osiągnięcia, np. za liczbę wzmianek medialnych, wysokość zebranego budżetu od sponsorów czy liczbę pozyskanych osób do współpracy. Grupy uzyskujące najlepsze efekty, otrzymują drobne nagrody motywujące (nagrody będą przyznawane kilkakrotnie, tak, by każdy zespół miał szansę wykazania się).

Budżet projektu: 10 820 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Podkarpacka Strefa Edukacji i Kultury Wstęp Wolny

Miejscowość: Ulanów

Ulica, nr domu i lokalu: T. Buli 8

Kod pocztowy i Poczta: 37-410 Ulanów

Województwo: podkarpackie

Powiat: niżański

Adres strony internetowej: www.stowarzyszenie-strefa.pl

Zwolnieni z teorii

Tadeusza Buli 7, 37-410 Ulanów, Polska

Więcej