Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Odkrywanie zapomnianego - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie kulturalne EURO-ART w Kępnie

Cel:

Celem jest zwiększenie poczucia sprawczości i rozwój umiejętności organizacyjnych u młodzieży poprzez działania artystyczne.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych osób w wieku od 14 do 15 lat z Kępna i okolic.

Opis projektu:

Projekt pomaga młodym ludziom odkryć na nowo miejsca zapomniane w Kępnie oraz inspiruje do innowacyjnych sposobów angażowania społeczności lokalnej. Projekt rozpoczyna się rekrutacją, a następnie odbywają się warsztaty integracyjne. Po zapoznaniu się z szeroką gamą działań artystycznych w przestrzeni, uczestnicy biorą udział w warsztatach wprowadzających w specyfikę działań w przestrzeni, wzbogaconych o elementy diagnozy lokalnej i promocji wydarzeń. Kolejnym etapem projektu jest przygotowanie i realizacja trzech wybranych przez uczestników działań w zapomnianych przestrzeniach Kępna. Końcowym działaniem jest przygotowanie, druk i dystrybucja pocztówek podczas otwartego pikniku.

Budżet projektu: 13 375 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie kulturalne EURO-ART w Kępnie

Miejscowość: Kępno

Ulica, nr domu i lokalu: Sienkiewicza 26a

Kod pocztowy i Poczta: 63-600

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kępiński

Adres strony internetowej: http://www.bibliotekakepno.pl/euro-art.html

Odkrywanie zapomnianego

Warszawska 23, 63-600 Kępno, Polska

Więcej