Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

A kto nam przeszkodz?! Akademia spełniania marzeń. - 2016

Realizowany przez:

Biblioteka Publiczna Gminy Koło

Cel:

Celem jest zwiększenia poczucie własnej wartości u młodzieży, nawiązanie przez nich nowych kontaktów, a także nauka pracy w zespole i planowania własnych działań.

Odbiorcy projektu:

Grupa 16 młodych osób w wieku od 14 do 16 lat z Powiercia i okolic.

Opis projektu:

Młodzi ludzie w pierwszej kolejności uczestniczą w warsztatach z trenerami. W trakcie trwania projektu zajmują się regularną dokumentacją i promocją projektu – prowadzą fanpage na Facebooku. Przeprowadzają cykl zajęć dla społeczności lokalnej. Organizują i prowadzą zajęcia fitness, gotują zdrowe posiłki, ćwiczą umiejętności fryzjerskie i kosmetyczne, a także projektują i szyją kostiumy cosplay na wyjazd na Pyrkon. Kręcą reklamę dla dzieci, promującą zdrowe odżywianie i styl życia. Spotykają się z lokalnymi właścicielami małych firm, którzy opowiadają o swojej drodze do sukcesu. Po spotkaniu z ekspertem, młodzi w grupach piszą własne biznesplany.

Budżet projektu: 10 195 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka Publiczna Gminy Koło

Miejscowość: Wrząca Wielka

Ulica, nr domu i lokalu: Wrząca Wielka 124

Kod pocztowy i Poczta: 62-600 Koło

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kolski

Adres strony internetowej: www.gminakolo.pl/biblioteka

A kto nam przeszkodz?! Akademia spełniania marzeń.

Wrząca Wielka 34, 62-600, Polska

Więcej