Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Strzał w 10 - 2016

Realizowany przez:

Biblioteka Publiczna Gminy Kotlin

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie u młodzieży umiejętności współpracy w grupie i nawiązanie przez nich nowych relacji społecznych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 16 młodych osób w wieku od 13 do 19 lat, zamieszkujących gminę Kotlin.

Opis projektu:

Wiodącym tematem są tytułu pięciu książek. Pierwszy – Mam tę moc – skupia się na fotografii. Drugi tytuł – Ja i mój Pan – to pretekst do stworzenia wielkiej gry planszowej o społeczniku z gminy. Trzecia książka – Noc pełna cudów – to podstawa do nocnego zwiedzanie gminy i odwiedzić miejsc z gry planszowej Na tym etapie tworzony jest również scenariusz wydarzenia dla innych mieszkańców. Czwarta książką – Mała Księżniczka – inspiruje do tworzenia z najmłodszymi spektaklu, którego nagranie jest publikowane w Internecie. Moja podróż, czyli ostatni tytuł, to wyjazd do teatru, a na zakończenie projektu młodzi z grą planszową objeżdżają gminę Kotlin.

Budżet projektu: 12 500 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka Publiczna Gminy Kotlin

Miejscowość: Kotlin

Ulica, nr domu i lokalu: Powstańców Wlkp. 3a

Kod pocztowy i Poczta: 63-220 Kotlin

Województwo: wielkopolskie

Powiat: jarociński

Adres strony internetowej: www.bibliotekakotlin.pl

Strzał w 10

Powstańców Wielkopolskich 17, 63-220 Kotlin, Polska

Więcej