Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Preppers Drawsko - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Żarek

Cel:

Celem jest poznanie przez młodych swoich słabych i mocnych stron, lepsze ich poznanie środowiska lokalnego, pozyskanie umiejętności pracy w grupie i nabranie przez nich pewności siebie.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 młodych osób w wieku od 13 do 19 lat uczęszczających do szkół w Drawsku Pomorskim.

Opis projektu:

Projekt składa się z dziewiętnastu spotkań. Przez cały okres projektu grupa pozyskuje informacje na temat survivalu. Integruje się, trenuje przygotowuje wyprawę survivalową. Młodzi uczą się jak przetrwać w terenie, samoobrony, wojskowych zasad i pierwszej pomocy, ale także ścisłej współpracy w grupie. Dbają o widoczność swoich działań. Młodzi przygotują trasę do survivalu podczas zajęć w terenie: tworzą mapki, miejsca obozowisk, schrony, punkty z ukrytymi racjami żywieniowymi. Planują akcje, wydatki, prowadzą dyskusje. Organizują turniej Łucznictwa dla mieszkańców oraz uroczyste podsumowanie na zakończenie projektu.

Budżet projektu: 13 295 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Żarek

Miejscowość: Drawsko Pomorskie

Ulica, nr domu i lokalu: Kolejowa 6/3

Kod pocztowy i Poczta: 78-500 Drawsko Pomorskie

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: drawski

Adres strony internetowej: –

Preppers Drawsko

78-500, Drawsko Pomorskie, Polska

Więcej