Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zaprogramuj swoją przyszłość - 2016

Realizowany przez:

Łochowskie Towarzystwo Przyjciół Nauk i Sztuk CD w Łochowie

Cel:

Celem projektu jest napisanie i wydanie książki o metodzie pracy z młodzieżą na podstawie realizacji projektu Cyfrowa manufaktura.

Odbiorcy projektu:

Zespół redakcyjny złożony z uczestników projeku i członków Stowarzyszenia

Opis projektu:

Wydanie publikacji, a także szkolenia i konsultacje eksperckie, pozwolą na zdobycie nowych doświadczeń i kompetencji przez alumnów „Cyfrowej…” i przez zespół projektowy. Książka i metoda są promowane podczas trzech krótkich i dynamicznych prezentacji poświęconych książce, programowaniu i drukowi 3D oraz idei równania szans. Prezentacje uzupełniane są pokazami (prezentacja robotów i możliwości drukarki 3D, film, ppt). W celu wzmocnienia promocji nawiązana zostaje współpraca z lokalną telewizją „Na chłopski rozum”, powstaje publiczny profil na FB, pozyskany jest patronat medialny i honorowy. Opracowane zostają materiały dla mediów, a część nakładu książki zostanie przekazana LGD Równiny Wołomińskiej, LGD Bądźmy razem. Możliwe będzie ściągnięcie PDF-u książki. Uczestnikami projektu są to alumni „Cyfrowej manufaktury”, 10 osób: 4 gimnazjalistów, 6 licealistów. Osoby te zaangażowane są zarówno w proces tworzenia publikacji, jak i w jej promocję. 3-4 osoby biorą udział w szkoleniu zorganizowanym przez PFDiM.

Budżet projektu: 20 300 zł

Dotacja: 15 000 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Projekty Modelowe

Łochowskie Towarzystwo Przyjciół Nauk i Sztuk CD w Łochowie

Miejscowość: Łochów

Ulica, nr domu i lokalu: Wyspiańskiego 18

Kod pocztowy i Poczta: 07-130 Łochów

Województwo: mazowieckie

Powiat: węgrowski

Adres strony internetowej: –

Zaprogramuj swoją przyszłość

Leśna 4, 07-130 Łochów, Polska

Więcej