Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzi współdecydują - 2016

Realizowany przez:

Fundacja Animacja

Cel:

Celem Forum jest stworzenie obszaru do dyskusji na temat środowiska w którym żyjemy, zbadanie możliwości, rozmowa na temat jego słabych i mocnych stron i pokazanie działań realizowanych na rzecz młodych ludzi w środowisku lokalnym.

Odbiorcy projektu:

Uczestnicy Forum są to osoby dorosłe: animatorzy kultury, społecznicy, działacze, rodzice, nauczyciel, władze miasta i gminy Pleszew wraz burmistrzem, radni, przewodniczący osiedli, przedstawiciele organizacji pozarządowych, w tym stowarzyszeń sportowych, dyrektorzy szkół, placówek świetlic, zaproszeni goście z powiatu jarocińskiego.

Opis projektu:

Efektem forum będzie zawiązanie grupy roboczej zajmującej się diagnozą środowiska lokalnego oraz podjęcie prac nad wstępną diagnozą instytucji edukacyjnych, sportowych i innych działających na rzecz młodzieży i z młodzieżą w mieście i gminie.

Budżet projektu: 6 000 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Fora Lokalne

Fundacja Animacja

Miejscowość: Pleszew

Ulica, nr domu i lokalu: Bolesława Krzywoustego 3

Kod pocztowy i Poczta: 63-300 Pleszew

Województwo: wielkopolskie

Powiat: pleszewski

Adres strony internetowej: fundacjaanimacja.com

Młodzi współdecydują

plac Kościelny 1, 63-300 Pleszew, Polska

Więcej