Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

My dla Młodych – Młodzi dla Nas - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Przyszłość Kotlina

Cel:

Głównym celem Forum jest przygotowanie diagnozy środowiska lokalnego oraz przeprowadzenie debaty. Ponadto istotnym celem jest przedstawienie możliwości działań prowadzących do zwiększenia szans młodych ludzi w przyszłym zaplanowanym życiu.

Odbiorcy projektu:

W Forum uczestniczą przedstawiciele organizacji pozarządowych z powiatu jarocińskiego i pleszewskiego, sołtysi, radni, władze Gminy Kotlin, dyrektorzy placówek (2 gimnazjów i 4 podstawówki), rodzice i osoby pracujące z młodzieżą (w tym: policjanci, pracownicy socjalni, animatorzy kultury, dyrektor domu kultury, biblioteki), a także koordynatorzy projektów z Programu Równać Szanse.

Opis projektu:

W ramach realizacji projektu zakładane jest stworzenie analizy SWOT na temat jaka jest młodzież, stworzenie diagnozy potrzeb młodzieży oraz organizacja wystawy w Bibliotece. W ramach działań w 3 miejscowościach powstanie zespół zajmujący się przygotowaniem lokalnej strategii działań na rzecz młodzieży. Wyniki diagnozy zostaną przedstawione na Sesji Rady Gminy.

Budżet projektu: 9 300 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Fora Lokalne II

Stowarzyszenie Przyszłość Kotlina

Miejscowość: Kotlin

Ulica, nr domu i lokalu: Powstańców Wielkopolskich 3

Kod pocztowy i Poczta: 63-220 Kotlin

Województwo: wielkopolskie

Powiat: jarociński

Adres strony internetowej: –

My dla Młodych – Młodzi dla Nas

Poznańska 24, 63-220 Kotlin, Polska

Więcej