Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Pokoleniowy Koktajl - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne Impet

Cel:

Celem projektu jest aktywizacja młodzieży, nauczenie ich zjednanie sobie innych ludzi i instytucji, a także zyskanie przez młodych wiary we własne siły poprzez efektywną realizację zaplanowanych działań i publiczne zaprezentowanie ich efektów.

Odbiorcy projektu:

Grupa 22 osób w wieku od 14 do 19 lat, zamieszkujących gminę wiejską Łęczyca oraz miasto Łęczyca.

Opis projektu:

Osią projektu jest międzypokoleniowość. Jego główne działania koncentrują się na poznawaniu najbliższej okolicy i jej historii poprzez pryzmat wspomnień i spostrzeżeń trzech generacji: dzieci, rodziców i dziadków. Na bazie wspomnień zostaje opracowany emocjonalny ,Przewodnik Pokoleń po Gminie Łęczyca i nagrany film. Jego bohaterami są ludzie, którzy opowiadają o swoim życiu, o tym co dla nich ważne. Uczestnicy projekt starają się znaleźć podobieństwa i różnice między przedstawicielami trzech pokoleń. Docelowo stają pogromcami mitów o konflikcie pokoleń. Finał projektu również jest pokoleniowy: zostaje rozegrany mecz, planowane jest wspólne gotowanie i muzykowanie- przecież muzyka łączy pokolenia. Wszyscy oglądają film pt. Pokoleniowy koktajl i zapoznają się z przygotowaną publikacją. Wykorzystywane podczas realizacji projektu metody i formy pracy koncentrują się na współpracy z drugim człowiekiem, dialogu i odkrywaniu siebie.

Budżet projektu: 45 000 zł

Dotacja: 33 000 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne Impet

Miejscowość: Łęczyca

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Bitwy nad Bzurą 24 m. 2

Kod pocztowy i Poczta: 99-100 Łęczyca

Województwo: mazowieckie

Powiat: łęczycki

Adres strony internetowej: http://stowarzyszenieimpet.pl

Pokoleniowy Koktajl

Bitwy nad Bzurą 31, 99-101 Łęczyca, Polska

Więcej