Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Aktywni Obiektywni - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Na Rzecz Szkoły w Proszeniu

Cel:

Wzrost umiejętności społecznych wśród uczestników, w tym: wzrost umiejętności pracy w zespole i w zakresie komunikacji interpersonalnej.

Odbiorcy projektu:

Grupa 22 osób w wieku od 13 do 17 lat, zamieszkująca gminę Wolbórz.

Opis projektu:

Tematem przewodnim jest fotografia, którą młodzi ludzie wymieniają stosunkowo często jako swoją pasję, ale którą nie do końca znają – a chcieliby ją zgłębić. W ramach działań projektowych młodzież prezentuje krótki zarys rozwoju fotografii, bierze udział w warsztatach fotograficznych i profesjonalnej sesji zdjęciowej pod okiem specjalisty, nawiązuje kontakt z lokalnymi pasjonatami fotografii i wspólnie realizuje ciekawe pomysły, samodzielnie przygotowuje i wykonują własną sesję zdjęciową. Młodzież samodzielnie organizuje szereg wyjazdów (do muzeum, teatru, kina, galerii, wycieczkę rowerową i krajoznawczo-turystyczną, zajęcia integrujące). Podczas spotkań z lokalną społecznością promuje własne działania, co tworzy okazję do publicznych wystąpień i zdobywania doświadczenia w tym zakresie. Młodzież prowadzi fanpage, gdzie znajdują się fotorelacje z działań, powstają prezentacja multimedialna, portfolia uczestników, album, kronika, gadżety promocyjne. Działania poprzedzane są burzą mózgów, tworzeniem metaplanu, dyskusją, grami symulacyjnymi. Realizacja zadań oparta jest na metodzie projektu, praktycznym działaniu, logicznym myśleniu, twórczym rozwiązywaniu problemów, współpracy.

Budżet projektu: 50 000 zł

Dotacja: 38 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Na Rzecz Szkoły w Proszeniu

Miejscowość: Proszenie

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Sportowa 98

Kod pocztowy i Poczta: 97-320 Proszenie

Województwo: łódzkie

Powiat: piotrkowski

Adres strony internetowej: http://www.wolborz.ugm.pl/spproszenie

Aktywni Obiektywni

Proszenie 39, 97-320, Polska

Więcej