Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zagrajmy w Strażopoly - 2017

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Janiszewicach

Cel:

Celem projektu jest poznanie przez młodzież swojego środowiska lokalnego oraz swoich słabych i mocnych stron poprzez wspólne opracowanie gry planszowej.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku od 13 do 19 lat, członków OSP Janiszewice.

Opis projektu:

Osią projektu jest pożarnictwo. Młodzież zapoznaje się z historią OSP Janiszewice poprzez pracę z materiałami archiwalnymi, a następnie wraz z innymi członkami OSP i osobą zawodowo zajmującą się tworzeniem wystaw przygotuje ekspozycję stałą w świetlicy, która jest miejscem ich spotkań, a dodatkowo stanie się izbą pamięci i miejscem gry przez przygotowanie dwóch stolików dedykowanych grze. Następnie organizują warsztaty dotyczące tworzenia gier planszowych i wspólne opracowują gry dotyczące historii pożarnictwa i tematów pożarnictwa i pierwszej pomocy. Na zakończenie projektu młodzież przygotowuje dzień otwarty pn. Zagrajmy w Strażopoly na 100 lat niepodległości.

Budżet projektu: 8 500 zł

Dotacja: 20 960 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Janiszewicach

Miejscowość: Janiszewice

Ulica, nr domu i lokalu: Janiszewice 3

Kod pocztowy i Poczta: 98-220 Zduńska Wola

Województwo: łódzkie

Powiat: zduńskowolski

Adres strony internetowej: http://janiszewice.osp.org.pl

Zagrajmy w Strażopoly

Opiesin 24C, 98-220, Polska

Więcej