Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Do grającej szafy grosik wrzuć - 2017

Realizowany przez:

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Maraton

Cel:

Celem projektu jest stworzenie warunków do samodzielnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności oraz realizowanie własnych marzeń poprzez twórczy kontakt z rówieśnikami.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych osób w wieku od 13 do 19 lat, pochodząca z terenu gminy Leżajsk.

Opis projektu:

Osią projektu jest taniec. Uczestnicy projektu zapoznają się z kulturą i muzyką dawną, konsultując się z specjalistami, choreografami oglądając filmy przedstawiające te czasy lub szukając informacji w bazie internetowej. Niektórzy uczestnicy już tańczą w klubie tańca, pozostali zostają zaproszeni do projektu aby poszerzyć grono miłośników tańca Boogie Woogie. Młodzież w drugim etapie projektu organizuje przegląd zespołów tanecznych, opracowuje scenariusz tej imprezy, zaprasza inne zespoły, opracowuje dyplomy, zaproszenia dekoracje i przedstawia swoje umiejętności, konfrontując je z innymi tańczącymi grupami.

Budżet projektu: 10 460 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Maraton

Miejscowość: Giedlarowa

Ulica, nr domu i lokalu: Giedlarowa 320

Kod pocztowy i Poczta: 37-300 Giedlarowa

Województwo: podkarpackie

Powiat: leżajski

Adres strony internetowej: brak

Do grającej szafy grosik wrzuć

Giedlarowa 76, 37-300, Polska

Więcej