Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Grupa do zadań specjalnych - 2017

Realizowany przez:

Miejski Dom Kultury im. Franciszka Chruściela w Ornecie

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie wiary we własne możliwości u uczestników a także umożliwi nabycie umiejętności realizacji przedsięwzięć kulturalnych poprzez organizację cyklu warsztatowego zakończonego realizacją cyklu 4 działań praktycznych

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 uczniów w wieku od 13 do 19 lat, pochodząca z Ornety

Opis projektu:

Główne działania to realizacja czterech wydarzeń: Międzyszkolnego Turnieju Siatkówki, Muralów Na Mury, Festiwalu Kolorów i Smaków i Festynu Podsumowujący Projekt. Młodzież bierze udział w warsztatach integracyjnych i przygotowujących ich do realizacji wybranych przez nich zadań i na bieżąco dokumentuje działania. Powstaje płyta ze zdjęciami i filmami, reportażami, scenariusze i rekwizyty z wydarzeń, lista kontaktowa partnerów, wolontariuszy i sponsorów, materiały prezentacyjne, ulotki, plakaty, ankiety potrzeb społecznych, strona Facebookowa projektu, informacje promocyjne na stronach internetowych MDK i partnerów, publikacje prasowe.

Budżet projektu: 10 900 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejski Dom Kultury im. Franciszka Chruściela w Ornecie

Miejscowość: Orneta

Ulica, nr domu i lokalu: 1 Maja 45

Kod pocztowy i Poczta: 11-130 Orneta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: lidzbarski

Adres strony internetowej: http://mdk.orneta.pl

Grupa do zadań specjalnych

Mostowa 15, 11-130 Orneta, Polska

Więcej