Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Pasja plus Misja daje Taniec - 2017

Realizowany przez:

Wiejskie Centrum Kulturalno-Turystyczne (WCKT)

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie możliwości rozwoju osobistego, wzrost wiedzy o swoich słabych i mocnych stronach oraz zwiększenie umiejętności społecznych wśród poprzez przygotowanie i zaprezentowanie pokazu tanecznego w trakcie XXV Powiatowego Przeglądu Amatorskich Zespołów Muzycznych w sierpniu 2018 r. w Chlewicach.

Odbiorcy projektu:

Grupa od 15 do 20 osób w wieku od 13 do19 lat, zamieszkująca na terenie gminy Moskorzew.

Opis projektu:

Osią projektu jest taniec. Główne działania obejmują organizację, przygotowanie, realizację i prezentację show tanecznego. Młodzież uczestniczy w warsztatach tanecznych z nauczycielem tańca i przygotowuje pokaz taneczny z własną choreografią. Angażuje się w organizację wyjazdu na pokazy taneczne w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Młodzi ludzie organizują praktyczne warsztaty z krawcową, kosmetyczką, fryzjerką, a w trakcie swoich spotkań projektują i wykonują stroje, stylizacje i scenografię na występ. Zapraszają także na praktyczne zajęcia muzyka/dj’a, po czym samodzielnie przygotowują oprawę muzyczną/ścieżkę dźwiękową do przedstawienia. zakończenie projektu młodzież wystąpi trakcie XXV Powiatowego Przeglądu Amatorskich Zespołów Muzycznych Chlewice 2018.

Budżet projektu: 11 185 zł. zł

Dotacja: 7 800 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Wiejskie Centrum Kulturalno-Turystyczne (WCKT)

Miejscowość: Moskorzew

Ulica, nr domu i lokalu: Moskorzew 97

Kod pocztowy i Poczta: 29-130 Moskorzew

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: włoszczowski

Adres strony internetowej: nie dotyczy

Pasja plus Misja daje Taniec

Moskorzew 97, 29-130, Polska

Więcej