Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

DRR – Drużyna Rytwiańskich Reporterów - 2017

Realizowany przez:

Inkubator Kultury

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie kompetencji społecznych i zaangażowania w życie społeczne i publiczne gminy Rytwiany, kształtowanie w niej postaw aktywnych poprzez film.

Odbiorcy projektu:

Grupa 13 osób w wieku od 13 do 19 lat, pochodząca z terenu gminy Rytwiany.

Opis projektu:

Projekt rozpoczyna się od cyklu zajęć, dzięki którym młodzi uczą się zachowania przed kamerą, montażu, obróbki wideo, gromadzenia informacji oraz posługiwania się nowymi technologiami. Organizują wyjazd połączony z zajęciami edukacyjnymi do profesjonalnej rozgłośni radiowej. Efektami pracy w każdym miesiącu będzie nagranie minimum jednego spotu tematycznego o charakterze: lokalnym, edukacyjnym lub naukowym oraz rozrywkowym. Młodzi samodzielnie szukają źródeł potrzebnych informacji; docelowo powstaje 12 krótkich spotów. W ostatnim miesiącu trwania projektu młodzi organizują galę finałową.

Budżet projektu: 6 670 zł. zł

Dotacja: 5 000 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Inkubator Kultury

Miejscowość: Rytwiany

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 1

Kod pocztowy i Poczta: 28-236 Rytwiany

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: staszowski

Adres strony internetowej: nie dotyczy

DRR – Drużyna Rytwiańskich Reporterów

Szkolna 1, 28-236 Rytwiany, Polska

Więcej