Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

młodzi SUPERliderzy w natarciu - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Loko-motywa

Cel:

Celem projektu jest poznanie przez młodych swoich mocnych i słabych stron, zdobycie umiejętności nawiązywania kontaktów z innymi, poczucia własnej wartości, wiary we własne siły, oraz współpracy w dużej grupie.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku od 13 do 19 lat, zamieszkująca gminę Czarna Dąbrówka.

Opis projektu:

Projekt zakłada udział w młodzieży 32 godzinnych treningach i warsztatach, w których nabywa umiejętności animatorskie, teatralne, kuglarskie i fotoreporterskie. Młodzież dociera do 5 miejscowości. Na początku dokonuje diagnozy tych środowisk, a po zebraniu wszystkich informacji zjawia się u wójta z prośbą o możliwość wystąpienia na forum Rady Gminy i przedstawienie oraz przeanalizowanie i zaakceptowanie pomysłów dotyczących działań w w/w wioskach. Zaakceptowane projekty są działaniami mieszkańców i młodych superliderów. Młodzi chcą założyć Młodzieżową Radę Gminy. Na zakończenie realizacji projektów w wioskach odbywa się wspólny, integrujący piknik animacyjny z wystawą fotoreportażu.

Budżet projektu: 11 080 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Loko-motywa

Miejscowość: Czarna Dąbrówka

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Gdańska 5

Kod pocztowy i Poczta: 77-116 Czarna Dąbrówka

Województwo: pomorskie

Powiat: bytowski

Adres strony internetowej: loko-motywa.pl

młodzi SUPERliderzy w natarciu

8HR2+CQ Czarna Dąbrówka, Polska

Więcej