Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Przystanek Solec-Zdrój - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne Solec Zdrój w Solcu Zdroju

Cel:

Celem projektu jest poznanie swoich mocnych i słabych stron, wzmocnienie poczucia własnej wartości oraz rozwój umiejętności społecznych u uczestników.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku od 13 do 16 lat z terenu gminy Solec.

Opis projektu:

Osią projektu jest Solec. Młodzi ludzie uczestniczą w zajęciach warsztatowych, stanowiących element wprowadzający do indywidualnych działań i inspirację do nowych wyzwań. Mlodzież wybiera miejsca warte obejrzenia i organizuje do nich wycieczki, przeprowadza wywiady z wybranymi mieszkańcami itp. Organizują wycieczkę do Muzeum Historii Fotografii w Krakowie, gdzie oglądają unikatowe fotografie Solca sprzed wieku. Przygotowują film o swojej Małej Ojczyźnie. Wspólnie też opracowują grę terenową, do której zaproszą swoich kolegów i koleżanki z gimnazjum oraz szkół podstawowych a w okresie wakacji również przebywających w Solcu uczestników kolonii i innych gości. Biorą udział w konkursie na najciekawszy projekt pamiątki z Solca-Zdroju.”

Budżet projektu: 11 100 zł

Dotacja: 6 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne Solec Zdrój w Solcu Zdroju

Miejscowość: Solec Zdrój

Ulica, nr domu i lokalu: Kościuszki 19

Kod pocztowy i Poczta: 28-131 Solec Zdrój

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: buski

Adres strony internetowej: http://forumsolec.pl

Przystanek Solec-Zdrój

Tadeusza Kościuszki 49, 28-131 Solec-Zdrój, Polska

Więcej