Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Radio KreSka Bodzentyn - 2017

Realizowany przez:

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Jodła w Bodzentynie

Cel:

Celem projektu jest stworzenie przestrzeni, w której młodzież może kreatywnie rozwijać swoje pasje i talenty poprzez samodzielne przygotowywanie i przeprowadzanie audycji radiowych, wywiadów oraz innych działań propagujących zdrowy styl życia.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku od 15 do 18 lat, zrzeszona w Uczniowskim Klubie Sportowym Jodła.

Opis projektu:

Osią projektu jest prowadzenie przez młodych Radia KreSka w szkolnym radiowęźle. Wśród zadań stojących przed uczestnikami projektu znajdują się: samodzielne przygotowywanie serii audycji radiowych propagujących zdrowy styl życia, promocja wolontariatu sportowego oraz regularne przeprowadzanie wywiadów ze znanymi lokalnymi sporowcami i działaczami. Wśród zaplanowanych działań znajduje się również wycieczka szkoleniowa do jednej z wiodących w Polsce rozgłośni radiowych w celach szkoleniowych oraz do radia lokalnego. Efektem działań projektowych jest sprawnie funkcjonujące szkolne radio samodzielnie prowadzone przez kompetentnych młodych ludzi z pasją.

Budżet projektu: 10 695 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Jodła w Bodzentynie

Miejscowość: Bodzentyn

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Suchedniowska 6

Kod pocztowy i Poczta: 26-010 Bodzentyn

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: kielecki

Adres strony internetowej: www.zspbodzentyn.pl

Radio KreSka Bodzentyn

Kielecka 27, 26-010 Bodzentyn, Polska

Więcej