Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Impossible ?”… a jednak możliwe - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Tuczno, Moje Małe Kujawy

Cel:

opracowanie, opisanie i wydanie w formie publikacji metodologii projektu: O zdrowie dbam i nie jestem w tym sam, zrealizowanego w ramach Programu Równać Szanse 2016 – Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego.

Odbiorcy projektu:

Zespół redakcyjny złożony z uczestników projektu i członków Stowarzyszenia

Opis projektu:

Projekt zakłada wydanie publikacji modelowej, w której będą zaprezentowane wypracowane w ramach wcześniej zrealizowanego projektu narzędzia i sposoby ich wykorzystania. Sensem projektu jest wykorzystanie istniejącego zasobu ludzkiego w lokalnym środowisku w celu stworzenia dla młodzieży przestrzeni, w której może się ona rozwijać. Powstała publikacja wyjaśni w jaki sposób potencjał drzemiący w młodych ludziach wykorzystać w projekcie i w jaki sposób zrealizować projekt, by był skuteczny, interesujący i rozwijający kluczowe umiejętności jego realizatorów. Projekt będzie promowany w dwóch płaszczyznach: wirtualnej (fb, strona internetowa) oraz realnej: spotkania w trzech powiatach : Inowrocławskim, Toruńskim i Bydgoskim.

Budżet projektu: 20 000 zł. zł

Dotacja: 13 000 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Projekty Modelowe

Stowarzyszenie Tuczno, Moje Małe Kujawy

Miejscowość: Tuczno

Ulica, nr domu i lokalu: Pakoska 33

Kod pocztowy i Poczta: 88-180 Złotniki Kujawskie

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: inowrocławski

Adres strony internetowej: http://zpotuczno.pl

Impossible ?”… a jednak możliwe

Kasztanowa 1, 88-180 Tuczno, Polska

Więcej