Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Strach III – Inspirujący - 2017

Realizowany przez:

Podkarpackie Centrum Hipoterapii

Cel:

upowszechnienie metody działań Projektów Modelowych Programu „Równać Szanse” poprzez przeszkolenie przedstawicieli organizacji i/lub instytucji, które będą zainteresowane wprowadzeniem i realizacją działań wg metodyki Projektów Modelowych w swoim środowisku.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu będą osoby z różnych środowisk na co dzień współpracujące z młodzieżą – przedstawiciele organizacji pozarządowych i instytucji (szkół, bibliotek, domów kultury) z miejscowości do 20 tys. mieszkańców z terenu całej Polski.

Opis projektu:

Podczas szkolenia zostaje przekazana uczestnikom wiedza na temat metod realizacji projektu w taki sposób, który umożliwi zainteresowanym podmiotom prowadzenie działań w swoim środowisku zgodnie z tymi metodami. Szkolenie daje uczestnikom podstawy merytoryczne do samodzielnego przeprowadzenia działań. Efektami projektu są dwa 15-godzinne szkolenia, każde dla minimum 20 osób z 10 organizacji; nawiązanie współpracy z 2 organizacjami, które prowadzą działania zgodnie z metodologią Projektu Modelowego. Ponadto wszyscy uczestnicy szkoleń wiedzę w jaki sposób wdrażać w swoim środowisku podobne inicjatywy, natomiast organizacja nawiąże współpracę z innymi organizacjami, pozyska nowych partnerów, nowe doświadczenia oraz wzmocni pozytywny wizerunek i rozpoznawalność w regionie.

Budżet projektu: 27 160 zł. zł

Dotacja: 18 600 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Projekty Modelowe – Replikacje

Podkarpackie Centrum Hipoterapii

Miejscowość: Błażowa

Ulica, nr domu i lokalu: Armii Krajowej 30

Kod pocztowy i Poczta: 36-030 Błażowa

Województwo: podkarpackie

Powiat: rzeszowski

Adres strony internetowej: www.pchip.org.pl

Strach III – Inspirujący

Markiewicza ks. 2, 36-030 Błażowa, Polska

Więcej