Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Niepodległe smaki, dźwięki i obrazy - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Fundus Glacensis w Kudowie Zdrój

Cel:

Celem projektu jest rozwój postaw obywatelskich, aktywne zaangażowanie się w życie społeczności lokalnej i wzrost poczucia dumy z historycznych osiągnięć polskiego społeczeństwa.

Odbiorcy projektu:

15 osób uczących się w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Krosnowicach, a także osoby, które brały aktywny udział w poprzednich projektach w ramach programu RS. Reszta grupy dołączy na zasadzie dobrowolnych zgłoszeń.

Opis projektu:

Projekt zakłada stworzenie przez młodzież własnej definicji słowa „niepodległość” oraz czynne uczestnictwo młodych osób w przygotowaniach oficjalnych obchodów rocznicy, obejmujących śpiew, kulinaria i sztuki plastyczne. Sformułowana przez młodzież główna idea brzmi: „Chcemy, aby 100 lecie niepodległości nie odbywało się tylko w Warszawie lub przed telewizorem, ale w naszym codziennym życiu, na naszych zasadach. Chcemy odkryć najbliższe otoczenie, zachwycić się nim, a następnie przygotować do oficjalnych obchodów (…) i włączyć się w nie, pokazując na swój sposób, że ojczyzna jest dla nas ważna”.

Budżet projektu: 11 800 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs Specjalny

Stowarzyszenie Fundus Glacensis w Kudowie Zdrój

Miejscowość: Kudowa Zdrój

Ulica, nr domu i lokalu: Kombatantów 1/9

Kod pocztowy i Poczta: 57-350 Kudowa Zdrój

Województwo: dolnośląskie

Powiat: kłodzki

Adres strony internetowej: –

Niepodległe smaki, dźwięki i obrazy

Moniuszki 6, 57-350 Kudowa-Zdrój, Polska

Więcej