Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

KochaMY Złotoryję - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Nasze Rio

Cel:

Celem przeprowadzenia przez zespół młodzieży szerokiej kampanii animacyjno-edukacyjnej pod hasłem „KochaMy Złotoryję”, adresowanej do szerokiego grona mieszkańców miasta, jest rozwinięcie u młodzieży umiejętności społecznych oraz zbudowanie poczucia tożsamości i odzyskanie dumy z bycia złotoryjaninem.

Odbiorcy projektu:

główni uczestnicy projektu to 20 osób w wieku 13-19 lat. Zaproszenie na wydarzenia otrzymają wszyscy mieszkańcy miasta, niezależnie od wieku.

Opis projektu:

Celem projektu jest przypomnienie mieszkańcom, że jest za co kochać ich miasto. Organizatorzy planują wykorzystanie w jak największym stopniu Dni Miasta, uczestnicząc
w okolicznościowym korowodzie. Kolejne działania to, zgodnie z decyzją młodych, cykl wydarzeń: spotkań, warsztatów, animacji, konkursów włączających mieszkańców we współtworzenie przekazu o mieście i mających przypomnieć o jego zasobach: historii, tajemnicach, wulkanach, złocie i ludziach.

Budżet projektu: 15 600 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs Specjalny

Stowarzyszenie Nasze Rio

Miejscowość: Złotoryja

Ulica, nr domu i lokalu: Hoża 4

Kod pocztowy i Poczta: 59-500 Złotoryja

Województwo: dolnośląskie

Powiat: złotoryjski

Adres strony internetowej: http://naszerio.pl

KochaMY Złotoryję

Hoża 4, 59-500 Złotoryja, Polska

Więcej