Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Złotnickie Spotkania z Niepodległą - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na rzecz środowiska lokalnego gminy Złotniki Kujawskie „Równe Szanse”

Cel:

Kształtowanie wśród młodzieży postaw obywatelskich poprzez wspieranie chęci angażowania się na rzecz rówieśników i społeczności lokalnej oraz budowanie poczucia dumy z historycznych osiągnięć polskiego społeczeństwa.

Odbiorcy projektu:

20 osób w wieku 13-19 lat, w większości uczniowie klasy 7/8 i oddziałów gimnazjalnych SP w Złotnikach Kujawskich , w tym również młodzi zaangażowani w poprzednie projekty stowarzyszenia realizowane w ramach RS.

Opis projektu:

Zorganizowany zostanie cykl 4-5 „rowerowych lekcji historii” – wycieczek do miejsc związanych z historią gminy i najbliższej okolicy, a także cykl minimum 5 spotkań dla młodzieży szkolnej. Ostatnia z „rowerowych lekcji” pomyślana jest jako rajd rodzinnym zakończony piknikiem i wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych. Przewidziane są również wydarzenia towarzyszące: sztafeta, konkurs plastyczny dla młodszych dzieci oraz debata, którą poprzedzi sonda uliczna przeprowadzona przez młodzież, a zakończy Test o Niepodległości.

Budżet projektu: 11 160 zł. zł

Dotacja: 7 700 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs Specjalny

Stowarzyszenie na rzecz środowiska lokalnego gminy Złotniki Kujawskie „Równe Szanse”

Miejscowość: Złotniki Kujawskie

Ulica, nr domu i lokalu: Powstańców Wlkp. 1

Kod pocztowy i Poczta: 88-180 Złotniki Kujawskie

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: inowrocławski

Adres strony internetowej: http://

Złotnickie Spotkania z Niepodległą

Szkolna 8, 88-180 Złotniki Kujawskie, Polska

Więcej