Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowa Aleja Niepodległości - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej

Cel:

Celem projektu jest zdobycie wiedzy na temat przeszłości swojego miejsca zamieszkania, wzrost poczucia lokalnego patriotyzmu, wzmocnienie umiejętności zdobywania partnerów, wsparcia rzeczowego i pracy w grupie.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami bezpośrednimi projektu będzie 13 osób w wieku 13-19 lat z terenu Stoczka Łukowskiego i okolic oraz 5 osób w wieku powyżej 19 lat, które brały już udział w projektach Równać Szanse. Pośrednimi odbiorcami projektu będą mieszkańcy biorący udział w akcji sadzenia drzewek i grze miejskiej.

Opis projektu:

W ramach projektu powstanie Aleja Niepodległości, w której posadzonych zostanie 100 drzewek na pamiątkę 100 osób, które zasłużyły się dla historii naszego miasteczka; zostanie tam umieszczona także kapsuła czasu. Ponadto przewidziane są spotkania z regionalistami, plebiscyt i gra terenowa.

Budżet projektu: 13 320 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs Specjalny

Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej

Miejscowość: Stoczek Łukowski

Ulica, nr domu i lokalu: Ośrednia 17

Kod pocztowy i Poczta: 21-450 Stoczek Łukowski

Województwo: lubelskie

Powiat: łukowski

Adres strony internetowej: http://iksstoczek.pl

Młodzieżowa Aleja Niepodległości

Stoczek Łukowski 19, 21-450, Polska

Więcej