Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Być jak Ona – Niepodległa - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Wspierajace Rozwój Edukacji na Obszarach Wiejskich Szansa

Cel:

Celem projektu jest zaangażowanie młodzieży do samodzielnego i świadomego rozwoju postaw obywatelskich, nawiązanie nowych relacji ze społecznością lokalną poprzez troskę o lokalne środowisko, aktywne angażowanie się na rzecz dobra wspólnego i poczucie dumy z historycznych osiągnięć polskiego społeczeństwa.

Odbiorcy projektu:

grupa 20 młodych ludzi z terenu gminy Bircza w wieku od 13-19 lat. 30 % grupy stanowią byli uczestnicy projektów zrealizowanych w ramach OKG Równać Szanse w latach 2014-2017, pozostali uczestnicy to zupełnie nowe osoby wyłonione podczas rekrutacji oraz spotkań, które odbywały się na etapie planowania projektu

Opis projektu:

W ramach projektu zostanie przeprowadzony cykl spotkań młodzieży ze społecznością lokalną, zorganizowane zostaną konkursy tematyczne, happeningi, familiada oraz warsztaty dla najmłodszych. Młodzież stworzy scenariusz widowiska teatralnego, połączonego ze wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych. W ramach projektu uczestnicy utworzą stronę na jednym z portali społecznościowych, gdzie systematycznie będą promować swoje działania oraz współpracę ze społecznością lokalną. Podczas projektu zostaną przeprowadzone wydarzenia otwarte dla społeczności lokalnej bez względu na ograniczenia wiekowe.

Budżet projektu: 13 540 zł. zł

Dotacja: 8 000 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs Specjalny

Stowarzyszenie Wspierajace Rozwój Edukacji na Obszarach Wiejskich Szansa

Miejscowość: Bircza

Ulica, nr domu i lokalu: Ojca Swietego Jana Pawła II 10

Kod pocztowy i Poczta: 37-740 Bircza

Województwo: podkarpackie

Powiat: przemyski

Adres strony internetowej: http://www.szansa_wre.republika.pl/

Być jak Ona – Niepodległa

Ojca Św. Jana Pawła II 10, 37-740 Bircza, Polska

Więcej