Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzi Niepodlegli – koncert oraz videoklipy - 2017

Realizowany przez:

Dom Kultury w Ustce

Cel:

Celem projektu jest aktywizacja lokalnej młodzieży i umożliwienie jej zaistnienia wśród lokalnej społeczności poprzez stworzenie przedsięwzięcia, które będzie wzbudzało duże emocje, będzie szeroko komentowane na poziomie lokalnym. Udział w projekcie zakłada opanowanie przez młodych przydatnych kompetencji, rozwinięcie twórczych zainteresowań oraz budowanie postaw patriotycznych i szerzenie ich wśród rówieśników.

Odbiorcy projektu:

grupa około 20 osób z różnych grup społecznych w wieku 13-19 lat, zamieszkująca tereny Ustki i okolic. Pośrednimi beneficjentami będą osoby pomagające młodzieży w tworzeniu widowiska (dorośli, inni rówieśnicy).

Opis projektu:

Osią projektu jest patriotyczny koncert połączony z wizualizacjami. Młodzież wykona na żywo wybrane utwory; części z nich towarzyszyć będą teledyski. Zapis koncertu zostanie wydany na DVD wręczanym uczestnikom wydarzenia.

Budżet projektu: 13 350 zł. zł

Dotacja: 8 000 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs Specjalny

Dom Kultury w Ustce

Miejscowość: Ustka

Ulica, nr domu i lokalu: Kosynierów 19

Kod pocztowy i Poczta: 76-270 Ustka

Województwo: pomorskie

Powiat: słupski

Adres strony internetowej: –

Młodzi Niepodlegli – koncert oraz videoklipy

Wróblewskiego 6, 76-270 Ustka, Polska

Więcej