Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Listy do przyszłości - 2017

Realizowany przez:

Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej

Cel:

Celem projektu jest wzbudzenie w uczestnikach dumy ze swojego miasta, z wcześniejszych pokoleń i ich osiągnięć oraz uświadomienie młodzieży, że patriotyzm dzisiaj to również rozwijanie swoich talentów i umiejętności oraz działanie nie tylko dla siebie, ale także na rzecz innych.

Odbiorcy projektu:

mieszkańcy Chodzieży w wieku od 13 do 19 lat. W projekcie mogą wziąć udział zarówno osoby, które brały już udział w projektach “Równać Szanse”, jak i osoby niezaangażowane wcześniej w takie przedsięwzięcia. Planowana liczba osób to 15-20.

Opis projektu:

Projekt polega na stworzeniu kapsuły czasu, w której znajdą się listy mieszkańców Chodzieży do przyszłych pokoleń oraz zdjęcia miasta. Na koniec projektu przewidziana jest uroczysta gala, na której nastąpi prezentacja kapsuły, wybranych listów (których autorzy wyrażą zgodę) oraz tego, jak mieszkańcy wyobrażają sobie miasto i kraj za 50 lat. Kapsuła zostanie umieszczona w wybranym przez młodzież miejscu z zastrzeżeniem, że może być otwarta dopiero po 50 latach.

Budżet projektu: 8 100 zł. zł

Dotacja: 6 300 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs Specjalny

Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej

Miejscowość: Chodzież

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Paderewskiego 2

Kod pocztowy i Poczta: 64-800 Chodzież

Województwo: wielkopolskie

Powiat: chodzieski

Adres strony internetowej: www.tmzch.chodziez.pl

Listy do przyszłości

Zygmunta Krasińskiego 31, 64-800 Chodzież, Polska

Więcej