Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Myślenicka Młodzieżowa Mapa Miasta Miejsce Myślenice – moje miejsce w Małopolsce - 2018

Realizowany przez:

Myślenickie Towarzystwo Kultury

Cel:

Główne cele projektu to poznanie przez młodzież zasobów swojego środowiska lokalnego wraz ze wzmocnieniem tych zasobów, wykształcenie w młodych umiejętności zjednywania sobie innych, umiejętności komunikacyjnych oraz umiejętności współpracy zarówno z osobami indywidualnymi, jak i instytucjami.

Odbiorcy projektu:

grupa 23 osób w wieku 13-19 lat (większość 14-17 lat), zamieszkujących gminę Myślenice

Opis projektu:

Pomysł na projekt bazuje na wyraźnie zadeklarowanej przez młodzież chęci zrobienia czegoś dla siebie, ale również dla innych. Działania w projekcie skupiają się wokół Myślenic jako miejsca, które chcemy ma zostać odkryte na nowo. W związku z tym powstanie alternatywna Młodzieżowa Mapa Miasta zawierająca wiadomości historyczne, przekazy
i relacje ludzi. Będzie ona dostępna zarówno w formie strony internetowej, jak i klasycznej, papierowej. Oznaczenia miejsc pojawią się w realnej przestrzeni jako kody QR, odsyłające do strony www. W ramach projektu przewidziane jest także przygotowanie wystawy
o charakterze site specific, stworzenie przez młodzież własnej oferty kinowej i plenerowego Miasta Młodych, zorganizowanie realizacji filmowych oraz trzech wyjazdów.

Budżet projektu: 50 000 zł. zł

Dotacja: 40 000 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Myślenickie Towarzystwo Kultury

Miejscowość: Myślenice

Ulica, nr domu i lokalu: Rynek 27

Kod pocztowy i Poczta: 32-400 Myślenice

Województwo: małopolskie

Powiat: myślenicki

Myślenicka Młodzieżowa Mapa Miasta Miejsce Myślenice – moje miejsce w Małopolsce

Rynek 27, 32-400 Myślenice, Polska

Więcej