Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Polskie Radio Orzysz Młodzi mówią… - 2018

Realizowany przez:

Dom Kultury w Orzyszu

Cel:

Celem projektu jest stworzenie warunków do swobodnego wyrażania siebie i artykułowania swoich poglądów oraz umiejętność wchodzenia w interakcje społeczne w roli inicjatora młodzieży, poprzez stworzenie POLSKIEGO RADIA ORZYSZ.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Orzysz.

Opis projektu:

Osią projektu są działania zmierzające do uruchomienia internetowej stacji radiowej pn. POLSKIE RADIO ORZYSZ. Młodzi podczas działań dostosowują studio nagrań znajdujące się w Domu Kultury do potrzeb prowadzenia radia, uruchamia stronę Facebook’a POLSKIEGO RADIA ORZYSZ, biorą udział w warsztatach z dykcji i emisji głosu, z podstaw nagrywania i montażu audycji radiowych, pracy z programem do obróbki dźwięku i pracy z mikrofonem. Młodzież samodzielnie przygotowuje wszystko do uruchomienia radia, sprawdza sprzęt, przygotowuje scenariusz i prowadzi pierwszą audycję „na żywo”, a dodatkowo przy wsparciu wolontariuszy przygotowuje dzień otwarty Radia.

Budżet projektu: 11 050,00 zł

Dotacja: 8500 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Dom Kultury w Orzyszu

Miejscowość: Orzysz

Ulica, nr domu i lokalu: Wojska Polskiego 5

Kod pocztowy i Poczta: 12-250 Orzysz

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: piski

Adres strony internetowej: http://www.dkorzysz.pl/

Polskie Radio Orzysz Młodzi mówią…

Giżycka 1, 12-250 Orzysz, Polska

Więcej