Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zielony Zakątek - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Pozytywnie Zakręceni

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności młodzieży takich jak praca w grupie, komunikacja, odpowiedzialność i pewność siebie poprzez działania w obszarze ekologii.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku od 13 do 19 lat.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest stworzenie grodu „Zielony zakątek. Młodzież tworzy Hotele dla owadów, które rozdaje społeczności lokalnej oraz umieszcza w „Zielonym zakątku”. Ponadto uczestnicy projektu podczas spotkań wykonują, karmiki i budki lęgowe dostosowane do wymagań poszczególnych gatunków ptaków. Podczas cyklu spotkań, młodzież tworzy m.in. makiety informacyjne, świece z wosku, przygotuje potrawy z miodem, a na ich degustację zaprosza mieszkańców. Dzięki zadaniom wykonywanym w projekcie, pracy zespołowej i indywidualnej, uczestnicy będą nabywają i podnoszą kompetencje, dzięki którym uczą się jak świadomie osiągać wyznaczone przez siebie cele, myśląc perspektywicznie o własnej przyszłości i o otaczającej ich naturze.

Budżet projektu: 10 620 zł. zł

Dotacja: 8 000 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Konkurs Ekologiczny

Stowarzyszenie Pozytywnie Zakręceni

Miejscowość: Skarpa

Ulica, nr domu i lokalu: Skarpa 13 m. 4

Kod pocztowy i Poczta: 89-400 Skarpa

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: sępoleński

Adres strony internetowej: –

Zielony Zakątek

Skarpa 13, 89-400, Polska

Więcej