Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Poznajmy się – Gorce - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na Rzecz Promocji i Rozwoju Kultury Ziemi Gorczańskiej Wsi Konina

Cel:

Głównym celem jest rozwijanie kompetencji społecznych młodych ludzi, radzenia sobie w sytuacjach trudnych, sprawdzenie siebie w nowych rolach, nauka bycia odpowiedzialnym, wykorzystanie posiadanego potencjału i przygotowanie do dojrzałego życia poprzez zdobywanie wiedzy o regionie, współpracę z instytucjami, poznawanie własnego regionu, wzmocnienia poczucia przynależności oraz stworzenie przewodnika „Wokół Gorców”.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku od 13-19 lat z terenu gminy Niedźwiedź.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu jest poznanie Gorców poprzez doświadczanie, obserwacje i przeżycia. W trakcie cyklicznych spotkań oraz wypraw w góry uczestnicy samodzielnie opracowują i przygotowują do publikacji przewodnik „Wokół Gorców” z informacjami i ciekawostkami z odwiedzonych miejsc. Dodatkowo młodzież przygotowuje wystawę GPN oraz quest terenowy, nawiązują współpracę z UG Niedźwiedź, Gorczańskim Parkiem Narodowym, Związkiem Podhalan i zespołem Turbacyki.

Budżet projektu: 12 120 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie na Rzecz Promocji i Rozwoju Kultury Ziemi Gorczańskiej Wsi Konina

Miejscowość: Konina

Ulica, nr domu i lokalu: Konina 211

Kod pocztowy i Poczta: 34-735 Konina

Województwo: małopolskie

Powiat: limanowski

Adres strony internetowej: –

Poznajmy się – Gorce

Konina 211, 34-735, Polska

Więcej