Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Razem możemy więcej czyli młodzież z Konarzyc w akcji - 2018

Realizowany przez:

Fundacja Ekoster

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie aktywności młodych ludzi do podejmowania wspólnych działań, rozbudzenie zainteresowań, wzmocnienie ich kreatywności i umożliwienie im poznania swoich mocnych i słabych stron.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku 13-19 lat z terenu Konarzyc i okolicznych miejscowości.

Opis projektu:

Osią projektu są działania mające na celu stworzenie przez młodzież i wydanie publikacji w formie drukowanej, o okolicy w której żyją, o wybranych mieszkańcach (mających bogate doświadczenia życiowe) i ciekawych wydarzeniach z ich terenu. W tym celu młodzież bierze udział w warsztatach dziennikarsko-wydawniczych oraz z zakresu tworzenia i montażu filmów, po których młodzież samodzielnie kreuje spotkania przy opracowywaniu materiałów do publikacji i wykonania filmu. Młodzi nawiązują kontakty ze światem biznesu, władzami samorządowymi, organizują festyn rodzinny w Konarzycach, prowadzą regularne działania promocyjne na Facebook’u i na stronie Fundacji, a na zakończenie przygotowują i przeprowadzają teleturniej podsumowujący realizację projektu.

Budżet projektu: 10 756 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Ekoster

Miejscowość: Konarzyce

Ulica, nr domu i lokalu: Łomżyńska 210

Kod pocztowy i Poczta: 18-400 Konarzyce

Województwo: podlaskie

Powiat: łomżyński

Adres strony internetowej: www.ekoster.org

Razem możemy więcej czyli młodzież z Konarzyc w akcji

Łomżyńska 210, 18-400 Konarzyce, Polska

Więcej