Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

SZWUNG MŁODYCH 2 – Zamarski Przystanek Kulturalny - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Miłośników Zamarsk

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie kompetencji młodzieży dot. gospodarowania wolnym czasem, współpracy, kreatywnego myślenia, twórczego rozwiązywania problemów, poznania swoich atutów oraz zwiększenia wiary w swoje możliwości.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu Zamarsk i okolic.

Opis projektu:

Temat wiodący projektu to obszar kultury i designu w przestrzeni publicznej. Młodzież podejmie takie aktywności jak: organizują wydarzenia SPRZĄTANIE ŚWIATA (wiosna) i PRZYSTAŃ MAMO (Dzień Matki i Dziecka), remontują i aranżują 4 autobusowe przystanki (donice, kolorowe wycinanki na szybach), przeprowadzają samodzielnie warsztaty wikliniarskie i prowadzą animacje dla dzieci, uruchamiają ZAMARSKI PRZYSTANEK KULTURALNY czyli Kino Plenerowe oraz organizują koncerty (cyklu imprez w wakacje), wydają 6 numerów GAZETKI MŁODZIEŻOWEJ „SZWUNG MŁODYCH”. W aktywnościach tych młodzież wspierana jest swoim udziałem w warsztatach z animacji społeczno-kulturalnej ze studentami, warsztatach dla liderów młodzieżowych, warsztatach wikliniarskich i wspólnym wyjazdem edukacyjnym do Wrocławia.

Budżet projektu: 9 090 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Miłośników Zamarsk

Miejscowość: Zamarski

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Główna 1

Kod pocztowy i Poczta: 43-419 Zamarski

Województwo: śląskie

Powiat: cieszyński

Adres strony internetowej: www.zamarski.bloog.pl

SZWUNG MŁODYCH 2 – Zamarski Przystanek Kulturalny

Cieszyńska 46, 43-419 Zamarski, Polska

Więcej