Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Coś kręcą ;-) - 2018

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Gilowicach

Cel:

Głównym celem projektu jest pozyskanie przez młodzież nowych umiejętności społecznych w zakresie komunikacji interpersonalnej, koordynowania grupy, współpracy dla osiągnięcia celu, poznanie zaawansowanych technologii montażu filmów video, pracy reporterów, poznanie wachlarza narzędzi do wyszukiwania informacji.

Odbiorcy projektu:

Grupa 16 osób w wieku 13-17 lat mieszkających terenie wsi Gilowice.

Opis projektu:

Temat wiodący projektu to Gilowice w aspekcie historycznym, turystycznym, kulturalnym oraz instytucjonalnym, służąc jako wyjściowy materiał do nagrań. Młodzież tworzy 12 krótkich filmików w wybranej przez siebie kategorii. W ramach podejmowanych aktywności młodzież samodzielnie wyszukuje i selekcjonuje informacje o Gilowicach, opracowuje harmonogram oraz plan pozyskiwania informacji o działalności instytucji i grup nieformalnych, przeprowadza profesjonalne wywiady, nakręca materiał video do obróbki, montuje filmy oraz udostępnia gotowy materiał filmowy w sieci. Świętowanie zakończenia projektu młodzież organizuje w formie letniego kina z przygotowanego przez siebie poczęstunkiem.

Budżet projektu: 12 820 zł. zł

Dotacja: 6 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Gilowicach

Miejscowość: Gilowice

Ulica, nr domu i lokalu: Krakowska 40

Kod pocztowy i Poczta: 34-322 Gilowice

Województwo: śląskie

Powiat: żywiecki

Adres strony internetowej: –

Coś kręcą ;-)

Krakowska 42, 34-322 Gilowice, Polska

Więcej