Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nad Ziemią My - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Edukacyjne Eureka

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie umiejętności interpersonalnych i społecznych młodzieży, komunikacji i umiejętności pracy w grupie.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 16-19 lat z miejscowości m.in. Tarce, Wilkowyja, Bachorzew, Witaszyce, Gizałki, Mieszków, Żerków, Jaraczewo

Opis projektu:

Osią projektu jest stworzenie przez młodzież filmu o swoich miejscowościach, m.in. z użyciem drona. Kluczowym elementem projektu jest budowa i organizacja startu w kosmos balonu stratosferycznego wyposażonego w kamery wideo. Uczestnicy w ramach swoich działań nawiązują kontakty umożliwiające realizację zakupu sprzętu i materiałów. Młodzi uzyskują zezwolenie na lot balonu od Agencji Żeglugi Powietrznej, kompletują i programują urządzenia radiolokacyjne (współpraca z grupą Radiosondy Polska i Stowarzyszeniem Krótkofalarskim). Realizując film w swoich miejscowościach wykorzystują i poszerzą swoje relacje ze społecznościami lokalnymi, prowadzą wywiady i wyszukują miejsca-ujęcia do filmu. W finale organizują pokaz filmowy w Kinie Echo wyświetlając film powstały w ramach działań przeprowadzonych w projekcie.

Budżet projektu: 11 260 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Edukacyjne Eureka

Miejscowość: Tarce

Ulica, nr domu i lokalu: Tarce 19

Kod pocztowy i Poczta: 63-200 Tarce

Województwo: wielkopolskie

Powiat: jarociński

Adres strony internetowej: eureka.tarce.pl

Nad Ziemią My

Tarce 19, 63-200, Polska

Więcej