Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Śnieci– rozwiążmy problem grabowskich śmieci - 2018

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Grabowie

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności młodzieży takich jak praca w grupie, komunikacja, odpowiedzialność i pewność siebie poprzez działania w obszarze ekologii, oraz wspólne angażowanie się w sprawy lokalne przy współpracy z osobami i instytucjami spoza gminy.

Odbiorcy projektu:

Grupa młodzieży w wieku 14 – 16 lat z gminy Grabowo.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu są działania związane z tematyką zanieczyszczeń lokalnego środowiska. W ramach tych działań młodzi zbierają informacje dotyczące zanieczyszczeń i możliwości ich minimalizacji. Pozyskaną wiedzę przekazują mieszkańcom oraz wspólnie opracowują optymalne rozwiązania dla swojej gminy. W ramach projektu odbywają się spotkania, warsztaty, wizyta w sortowni śmieci, badanie postaw wykonane przez młodych oraz dokumentacja fotograficzna i wspólna wystawa fotograficzna w GOKu . Decyzje związane z kampanią podejmie młodzież, sama zajmuje się przygotowaniem i dystrybucją ulotek.

Budżet projektu: 14 900 zł. zł

Dotacja: 7 200 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Konkurs Ekologiczny

Gminny Ośrodek Kultury w Grabowie

Miejscowość: Grabowo

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 1

Kod pocztowy i Poczta: 18-507 Grabowo

Województwo: podlaskie

Powiat: kolneński

Adres strony internetowej: –

Śnieci– rozwiążmy problem grabowskich śmieci

Tadeusza Kościuszki 1, 18-507 Grabowo, Polska

Więcej