Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Strzał w 10-tkę. - 2009

Realizowany przez:

Centrum Kultury Fizycznej i Rozwoju Lokalnego w Rakowie

Cel:

Integracja młodych sportowców z trzech sekcji – piłki nożnej, zapasów i łuczniczej, we wspólnym działaniu przy organizowaniu trzech Dni Otwartych Sekcji i „Turnieju Nabytych Umiejętności”.

Odbiorcy projektu:

Grupa młodzieży zainteresowanej sportem.

Opis projektu:

Osią projektu jest zorganizowanie trzech Dni Otwartych Sekcji i „Turnieju Nabytych Umiejętności”.
W trakcie spotkań odbywających się przez 3,5 miesiąca co dwa tygodnie młodzież nabędzie umiejętności komunikowania się z dorosłymi, władzami, organizacjami, przedsiębiorcami do których będzie musiała zwrócić się o pomoc (wynajęcie sali, sponsoring, zgoda na przeprowadzenie zaplanowanych wydarzeń). Nauczy się koncentracji i uwagi, tolerancji, zasady 'fair play’. Nastąpi odkrycie indywidualnych umiejętności organizacyjnych i nabycie pewności siebie w działaniu w grupie przy realizacji wspólnego celu. Młodzież nabędzie umiejętność przewidywania wydarzeń, precyzowania potrzeb, a także zmierzy się z zadaniem autoprezentacji promującej swoja dyscyplinę sportu. Prowadząc bieżącą kronikę działań nauczy się systematyczności, planowania, a także łatwiej będzie jej ocenić swoje słabe i mocne strony. Zajęcia z młodzieżą prowadzone będą przez trenerów i etatowych pracowników CKFiRL oraz wolontariuszy na zasadzie lekkiego ukierunkowania i bardziej obserwacji i doradztwa niż ingerencji, tak by maksymalnie młodzież mogła działać samodzielnie.

Budżet projektu: 8 850 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Centrum Kultury Fizycznej i Rozwoju Lokalnego w Rakowie

Miejscowość: Raków

Ulica, nr domu i lokalu: Ogrodowa 1

Kod pocztowy i Poczta: 26-035 Raków

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: kielecki

Adres strony internetowej: www.rakow.pl

Strzał w 10-tkę.

Rembów 50, 26-035, Polska

Więcej