Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Be SMART- START young!- Młodzieżowa Agencja Promocji - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Białe Ługi

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie aktywności, kreatywności i wiary we własne możliwości uczestników projektu poprzez samodzielne organizowanie działań projektowych, kształtowanie postawy zaradności i samodzielności w dążeniu do realizacji własnych celów oraz nawiązanie nowych relacji społecznych i poznanie możliwości środowiska lokalnego oraz osób mających w nim kluczowe znaczenie.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20-25 osób w wieku 16-18 lat.

Opis projektu:

Działania projektu zbudowane są wokół stworzonej przez uczestników Młodzieżowej Agencji Promocji, stanowiącej oś projektu i mającej za zadanie PROMOCJĘ lokalnych możliwości, działań i usług dedykowanych młodzieży, ale też przedstawienie oczekiwań i potrzeb młodych weryfikowanych przez regularne sondy na stronie Agencji. Projekt to podzielony cykl działań „SMART”, tj.: 1.Let’s Start – założenie strony www Młodzieżowej Agencji Promocji; 2.SPOSTRZEGAWCZY– organizacja terenowej gry miejskiej; 3.M-MEDIALNY – organizacja wyjazdu promocyjnego usług, atrakcji i kuchni lokalnej; 4.A-AMBITNY- wizyta w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości i udział młodzieży w warsztatach wiedzy o przedsiębiorczości; 5.R- REZOLUTNY-Workshop- zdobycie przez młodzież praktycznej wiedzy o projektowaniu grafiki i wizyta w drukarni; 6.T- TWÓRCZY – organizacja spotkania „Bliskie nam Świętokrzyskie” i promocja regionu na forum rówieśników; 7. DEBATA” przy ognisku” – organizacja przez młodzież spotkania na zasadach debaty/wymiany zdań i poglądów młodzieży projektowej i zaproszonych rówieśników: „co mamy, a czego potrzebujemy” (młodzi przygotują palenisko na ognisko „miejsce młodych”); 8. FESTIWAL Młodzieżowej Agencji Promocji – organizacja wydarzenia, na którym zaprezentowane zostaną atrakcje, usługi i kuchnia regionu; 9.DZIAŁAMY-PROMUJEMY- cykliczne spotkania przygotowujące i podsumowujące poszczególne działania grup roboczych oraz całego zespołu projektowego.

Budżet projektu: 53600 zł

Dotacja: 39400 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Białe Ługi

Miejscowość: Trzemosna

Ulica, nr domu i lokalu: Trzemosna 27 m. 27

Kod pocztowy i Poczta: 26-021 Trzemosna

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: kielecki

Adres strony internetowej: http://www.bialelugi.pl

Be SMART- START young!- Młodzieżowa Agencja Promocji

Trzemosna 27, 26-021, Polska

Więcej