Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Pawłoszewo w 3d – dlaczego nie? - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Mieszkańców Krzydliny Wielkiej Kreda

Cel:

Celem projektu jest wyrównanie szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie poprzez: poznanie najbliższego środowiska, pozyskanie jego wsparcia dla prowadzonych działań oraz poznanie swoich możliwości.

Odbiorcy projektu:

grupa osób w wieku 13-19 lat z terenu Sołectwa Pawłoszewo.

Opis projektu:

Wiodącym tematem jest samodzielne zaprojektowanie przez młodzież oraz wykonanie w technologii 3d makiety budynków Sołectwa Pawłoszewo. Młodzi ludzie uczestniczą w trzech warsztatach szkoleniowych prowadzonych przez pracowników naukowych, sześciu spotkaniach roboczych (raz w miesiącu), wykonują jedną makietę, organizują jedną wystawę i prezentację wykonanych prac, przeprowadzają jeden warsztat 3d dla grupy rówieśników zamieszkujących wieś Krzydlina Wielka. Dotacja zostaje przeznaczona na sfinansowanie wynagrodzeń dla prelegentów, zakup płyt drukarki 3d, zakup materiałów do druku i innych składników wyszczególnionych w budżecie projektu.

Budżet projektu: 8 500,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Mieszkańców Krzydliny Wielkiej Kreda

Miejscowość: Krzydlina Wielka

Ulica, nr domu i lokalu: Krzydlina Wielka 27A m. 27A

Kod pocztowy i Poczta: 56-100 Krzydlina Wielka

Województwo: dolnośląskie

Powiat: wołowski

Pawłoszewo w 3d – dlaczego nie?

Krzydlina Wielka 27A, 56-100, Polska

Więcej