Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zielony Kocioł - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Kryspinów

Cel:

Celem jest wzmocnienie kompetencji społecznych poprzez nabycie umiejętności wystąpień publicznych oraz rozwój kompetencji komunikacyjnych.

Odbiorcy projektu:

Uczestnicy projektu (20 osób) to uczniowie 7 i 8 klasy Szkoły Podstawowej w Kryspinowie.

Opis projektu:

Osią projektu są działania związane ze zdrową żywnością, która będzie tematem przewodnim całego przedsięwzięcia. Będzie to projekt skierowany na zdrowe gotowanie. W okresie zimowym, zorganizowane zostaną spotkania z ekspertami od wystąpień publicznych i mowy ciała. Dzięki uzyskanym umiejętnościom komunikacyjnym, będą mogli prowadzić bloga i vloga na temat zdrowej żywności. Projekt zakłada, że podczas wspólnego gotowania wraz z zaproszoną do „programu” osobą, uczestnicy będą przeprowadzać z nią wywiad. Na zakończenie projektu i po oswojeniu się z pracą z kamerą, nauką gotowania, uczestnicy projektu przeprowadzą wywiad ze znaną osobą, wstępną chęć udziału w projekcie potwierdziły Ewa Wachowicz i Anna Starmach.

Budżet projektu: 18 700,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Kryspinów

Miejscowość: Kryspinów

Ulica, nr domu i lokalu: Kryspinów 112

Kod pocztowy i Poczta: 32-060 Kryspinów

Województwo: małopolskie

Powiat: krakowski

Adres strony internetowej: http://www.stowarzyszeniekryspinow.va1.pl/

Zielony Kocioł

Kryspinów 112, 32-060, Polska

Więcej