Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

JednoROCK - 2019

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu

Cel:

Celem jest rozwinięcie kompetencji społecznych młodzieży, takich jak umiejętność pracy w grupie, planowanie, zdolność pozyskiwania wsparcia w celu realizacji swoich zamierzeń, organizowanie działań, stawianie sobie celów, nawiązywanie kontaktów, współpraca.

Odbiorcy projektu:

15 osobowa grupa młodzieży w wieku od 13 do 19 lat mieszkająca na terenie gminy Jednorożec.

Opis projektu:

Osią projektu jest muzyka. Uczestnikami projektu jest grupa około 15 osób w wieku od 13 do 19 lat z terenu gminy Jednorożec. Młodzież pracując w grupie określa swoje upodobania, spotyka się, przygotowuje się merytorycznie oraz praktycznie do występów, wykonuje własny akompaniament muzyczny, aranżuje piosenki, opracowuje muzyczne partie dla solistów oraz przygotowuje scenariusze wystąpień. Sami ustalają terminy spotkań ze specjalistami. Aktywnie i systematycznie uczestniczą w zajęciach. Młodzież pracuje metodami burzy mózgów oraz warsztatowymi. Młodzież bierze udział w warsztatach muzycznych prowadzonych przez instruktora oraz wyjeździe studyjnym do teatru muzycznego oraz integracyjnym. Na warsztatach kształci swoje zdolności, rozwija je indywidualnie oraz jako zespół. Spotyka się z lokalnymi artystami- zespołami muzycznymi, czerpie od nich wiedzę oraz zaspokaja swoją ciekawość. Grupa weźmie udział w lokalnych przeglądach artystycznych. Spodziewanym efektem działań muzycznych grupy wokalnej jest przygotowanie przez młodych imprezy – festiwalu kolorów- Holi Festiwal dla całej społeczności lokalnej. Festiwal odbędzie się podczas corocznej imprezy organizowanej przez Gminna Bibliotekę Publiczną w Jednorożcu- Dnia Jednorożca. Zakończenie realizacji projektu młodzi świętują podczas imprezy oraz po niej. Młodzież samodzielnie zajmie się konferansjerką, promocją, organizacją świętowania projektu i jego dokumentacją fotograficzna. Uczestnicy zdobywają umiejętności organizacyjne poprzez współpracę z lokalnymi władzami i organizacjami pozarządowymi w celu realizacji powyższych działań.

Budżet projektu: 12 500,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu

Miejscowość: Jednorożec

Ulica, nr domu i lokalu: Odrodzenia 12

Kod pocztowy i Poczta: 06-323 Jednorożec

Województwo: mazowieckie

Powiat: przasnyski

Adres strony internetowej: biblioteka-jednorozec.pl

JednoROCK

Odrodzenia 12, 06-323 Jednorożec, Polska

Więcej