Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzież na START! - 2019

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Samborcu

Cel:

Celem projektu jest doskonalenie pracy w grupie, chęć zjednywania sobie innych. Młodzież pozna swoje mocne i słabe strony, walory oraz ograniczenia swojego środowiska poprzez organizację wydarzeń sportowych dla lokalnej społeczności.

Odbiorcy projektu:

12 osobowa grupa młodzieży w wieku 13-19 lat z terenu gminy Samborzec. Młodzież pochodzi z Samborca oraz okolicznych miejscowości.

Opis projektu:

Wiodącym tematem oraz celem projektu są działania związane z tematem sportu, rekreacji oraz zdrowego stylu życia. Młodzież na START! to 12-osobowa grupa młodzieży, która odbędzie warsztaty z trenerem personalnym, dietetykiem, instruktorem nordic walking. Podczas projektu młodzież niejednokrotnie odwiedzi profesjonalne centrum sportu Cross Box Health & Fitness w Tarnobrzegu, gdzie pod okiem trenera dowie się wszystkiego na temat prawidłowego ćwiczenia oraz odbędzie treningi. Uzupełnieniem tej wiedzy będą spotkania o tematyce żywieniowej z dietetykiem, warsztaty kulinarne pt. „Śniadanie to podstawa!” zorganizowane w Ogrodzie Inspiracji u Przybyszów w Vege Point. W ramach działań młodzież wcieli się w rolę organizatora inicjatyw sportowych na terenie gminy Samborzec, do których zaprosi wszystkich mieszkańców, rodziców oraz poszczególnych partnerów: Marsz Nordic Walking, Rajd rowerowy z ogniskiem. Wydarzeniom będzie towarzyszyła akcja wyciskania świeżych soków owocowo-warzywnych przygotowana również przez grupę. W propozycji działań są również 2 wyjazdy: wyjazd studyjny do innej grupy projektowej oraz do Zakopanego na rajd pieszy.

Budżet projektu: 12 000,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Samborcu

Miejscowość: Samborzec

Ulica, nr domu i lokalu: Samborzec 43

Kod pocztowy i Poczta: 27-650 Samborzec

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: sandomierski

Adres strony internetowej: http://www.samborzec.eu

Młodzież na START!

Samborzec 71, 27-650, Polska

Więcej